Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0