Movies
Ratings
257
WonderRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
Remember YouRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Hello?! OrchestraRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 2.5