Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
Martian ChildRated ★ 5.0
The True Story of Puss 'n BootsRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 5.0
A Wonderful MomentRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
The CatRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 4.0