Series
Ratings
107
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5