Titles you rated
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0