Movies
Ratings
197
LimitlessRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5