Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0