Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0