Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
Bewitching AttractionRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0