Movies
Ratings
29
TakenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0