Titles you rated
YesterdayRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
My First ClientRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Creed IIRated ★ 4.0
CreedRated ★ 4.0