Titles you rated
TroyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5- CandyRated ★ 4.0