Movies
Ratings
796
The BrosRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5