Titles you rated
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5- 도둑들 영화를 만들다Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0