Titles you rated
StokerRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 1.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Below Her MouthRated ★ 3.0
3 GenerationsRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5