Series
Ratings
22
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0