Movies
Ratings
65
Barefoot GibongRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0