Titles you rated
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The Lone RangerRated ★ 2.5