Series
Ratings
141
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SirensRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
AgencyRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Sorry Not SorryRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0