Titles you rated
The World of UsRated ★ 5.0
My Summer of LoveRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
The Whole TruthRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
My Life as a DogRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Ricki and the FlashRated ★ 4.0
CracksRated ★ 4.0