Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5