Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Overlap Knife, KnifeRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
No Gain No LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
ConnectionRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0