Movies
Ratings
231
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
Your LetterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- VirusRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 0.5