Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 1.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 2.0