Movies
Ratings
213
Surf's UpRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Wild Wild WestRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0