Titles you rated
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Serious MenRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Dinner for SchmucksRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 4.0