Movies
Ratings
1227
JokerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
NerveRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 4.5
Lessons from a School Shooting: Notes from DunblaneRated ★ 2.5
Casting JonBenetRated ★ 2.0
Amanda KnoxRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 1.5
Wild ChildRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.5