Movies
Ratings
22
Step UpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
QuickRated ★ 1.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 1.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0