Series
Ratings
286
Golden TimeRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0