Titles you rated
Black HouseRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.5
LifeforceRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 3.0
PetRated ★ 2.5
Time TrapRated ★ 4.0- The Night WatchmenRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 5.0
Dead Snow 2: Red vs. DeadRated ★ 5.0
ThesisRated ★ 4.0
Pee Mak PhrakanongRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 5.0
11 A.M.Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0