Movies
Ratings
39
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0