Titles you rated
American GangsterRated ★ 4.5
MenRated ★ 2.5
The BabadookRated ★ 2.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Triple FrontierRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 2.0
DriveRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.5
FracturedRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 1.5
TitaneRated ★ 3.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0