Movies
Ratings
698
Shot CallerRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Phoebe in WonderlandRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
RunRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
WaitressRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The Angels ShareRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0