Titles you rated
CapernaumRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.0