Series
Ratings
51
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5