Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0