Series
Ratings
32
Nonstop 5Rated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 1.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Great WivesRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0