Movies
Ratings
89
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0