Titles you rated
The ServantRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0