Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Suspended TimeRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5