Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Swimming PoolRated ★ 5.0
The HandRated ★ 5.0
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.5
Shades of the HeartRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Strangers on a TrainRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
MunichRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
2046Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.5
RageRated ★ 4.5
First ReformedRated ★ 4.0