Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.0
DearestRated ★ 5.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
MaigretRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
크로스 게임 part4Rated ★ 5.0- 크로스 게임 part2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.0
Mix: Meisei StoryRated ★ 5.0- Cross GameRated ★ 5.0
- 크로스 게임 part3Rated ★ 5.0