Movies
Ratings
20
Phantom ThreadRated ★ 5.0
SukiyakiRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0