Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5