Movies
Ratings
287
Scent of a WomanRated ★ 4.5
In the Name of the FatherRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
World's Greatest DadRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Remember the TitansRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0