Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5