Titles you rated
MisbehaviorRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The MessageRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The WigRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0