Movies
Ratings
116
The HandmaidenRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5