Titles you rated
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 3.5
The Boss Baby: Back in Business Season 1Rated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- Political AnimalsRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0