Movies
Ratings
104
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0